Par mums

Noslēgusies labdarības akcija "Ziedo putru"

AS „Rīgas Dzirnavnieks” organizētās labdarības akcijas „Ziedo putru” laikā, kura tikai aizsākta par godu Starptautiskai putras dienai, trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm līdzcilvēki saziedojuši vairāk nekā 5000 AXA putras porcijas. Labdarības akcija tikai organizēta sadarbībā ar Latvijas Samariešu apvienību, savukārt saziedotās putras porcijas tiks pievienotas projekta pievienotas projekta „Paēdušai Latvijai” pārtikas paciņām, kuras tiek nosūtītas trūcīgajam daudzbērnu ģimenēm visā Latvijā.

Labdabības akcijas laikā reģistrētie sociālo mediju lietotāji tika aicināti simboliski uzdāvināt putru, noklikšķinot „like” Facebook lapā „AXA Latvija” vai „man patīk” Draugiem.lv „AXA” lapā. Uzdāvināt putru bija iespējams arī sociāla portāla Twitter konta „@AXA_lv” sekotāji. Par katru, kas iesaistīsies šajā projektā, „Rīgas Dzirnavnieks” uzdāvināja vienu putru šīm daudzbērnu ģimenēm.

Sandis Jansons, AS „Rīgas Dzirnavnieks” ģenerāldirektors: „Šīs akcijas mērķis bija iesaistīt sabiedrību izdarīt labu darbu un sniegt atbalstu tām trūcīgajām daudzbērnu ģimenēm, kuras katru mēnesi saņem projekta „Paēdušai Latvijai” pārtikas paciņas. Prieks, ka AXA putru labdarības akciju atbalstīja tik liels iedzīvotāju skaits, kuri ar savu balsi sociālajos portālos izteica atbalstu šim ģimenēm.”

Andris Bērziņš Latvijas Samariešu apvienības direktors: „Projekta „Paēdušai Latvijai” pārtikas pakas katru mēnesi saņem vairāki tūkstoši ģimeņu. Tie ir vidēji 8 tūkstoši cilvēku un starp tiem arī 5 tūkstoši bērnu, kuri nenolaiž rokas, bet apņēmīgi dara visu iespējamo, lai atspertos. Samariešu un visu vairāk kā 50 Paēdušās Latvijas organizāciju vārdā gribas teikt paldies Rīgas Dzirnavniekam ne tikai par vēlmi un gatavību palīdzēt, bet arī par novatorisko pieeju, lai katrs no mums ar vienkāršu klikšķi varētu „pabarot bērnu”. Mēs lepojamies ar to, ka „Paēdušā Latvija” turpina būt visas sabiedrības projekts un arī šobrīd visi tie, kas sociālajos tīklos atbalstīja AS „Rīgas Dzirnavnieks” rīkoto akciju, var būt gandarīti par 5000 pusdienām, kas jau novembrī kopā ar pārtikas pakām aizceļo pie bērniem visā Latvijā.”

Atgādinām, kā Putras dienas Latvijā ar izglītojošām un izklaidējošām aktivitātēm „Putras ēdājs 2011” un „Labākais putras vārītājs 2011” AS „Rīgas Dzirnavnieks” organizēja jau otro gadu, tādā veidā sabiedrībā popularizējot putru kā veselīgu un nozīmīgu sabalansēta uztura sastāvdaļu. Šogad par galveno aktivitāšu tēmu tika izraudzīts bērnu uzturs ikdienā.