Par mums

Par godu Rīgas pilsētas svētkiem meklēs “Rīgas kūkas garšu 2015”


Par godu Rīgas pilsētas svētkiem, AS “Rīgas Dzirnavnieks” kopā ar “Hercogs” mazniekmeistaru Edgaru Grāvīti aicina Rīgas labākos konditorus un šefpavārus piedalīties recepšu konkursā “Rīgas kūkas garša 2015” un radīt kūkas, kas vislabāk raksturotu mūsdienu Rīgas pilsētu. Šis ir īpašs recepšu konkurss, jo tiek meklēts labākais stāsts par Rīgu, ko šefpavāri un konditori izteiks garšā un kūkas noformējumā. 

Edgars Grāvītis, “Hercogs” maizniekmeistars: “AS “Rīgas Dzirnavnieks” ir Rīgas uzņēmums un tam ir senas miltu un to produktu ražošanas tradīcijas, ar ko tas lepojas. Tādēļ radās ideja uzsākt jaunu tradīciju un speciālā recepšu konkursā noteikt Rīgas kūkas garšu. Kāpēc gan nepastāstīt par Rīgu ar garšas baudījumu?! Katra kūka būs mūsu pašu restorānu, viesnīcu, konditoreju un kafejnīcu radīti mazi stāsti par Rīgu, kas kopā savīsies vienā lielā leģendā par mūsu galvaspilsētu.”

Līdz augusta sākumam receptes ar bildēm var sūtīt uz rigasgarsa@rigas-dzirnavnieks.lv. 6. augusta labākie kūku stāsti par Rīgu klātienē sacentīsies finālā, kurā ikviens varēs nobalsot par labāko kūku stāstu par Rīgu. Savukārt 16. augustā Rīgas svētku ietvaros uzvarētāja kūka tiks pasniegta Rīgas atslēgu turētājiem.

Par tradīciju jau ir kļuvušas AS “Rīgas Dzirnavnieks” maizniekmeistara Edgara Grāvīša  rīkotās “Hercogs” kūku un maizes meistarklases, kuras notiek par godu dažādiem svētkiem un notikumiem Latvijā, un popularizējot mājās gatavošanas tradīcijas.

Lai saņemtu konkursa nolikumu, kā arī jautājumu un neskaidrību gadījumā, rakstiet uz e-pastu: rigasgarsa@rigas-dzirnavnieks.lv