Jaunumi

Hercogs svētku samta kūka

 

Šī kūka ir īpašs sveiciens no Hercogs, sagaidot Latvijas valsts simtgadi. Siltums un kopā būšana ir tas, kas padara dzīvi skaistāku. Brīži kopā ar  vistuvākajiem ir neaizmirstami, jo īpaši, ja pavadīti baudot gardu maltīti. Hercogs svētku samta kūka parūpēsies, lai svētki Jūsu mājās kļūtu vēl sirsnīgāki, radot patīkamu noskaņu gan kūkas gatavotājiem, gan tās baudītājiem!

Hercogs svētku samta kūka – īpašs miltu maisījums ar gardu sarkanā samta biskvītu. Bagātīgi sarkanā kūkas pamatne un maigais sviesta krēms kopā veido pasakainu garšas salikumu, kuru nobaudot rokas tā vien stiepsies pēc nākamā kūkas gabaliņa

  • Hercogs svētku samta kūka Latvijas valsts karoga krāsās;
  • Ātri un viegli pagatavojama pamatne;
  • Garda krēma recepte.

Kā pagatavot Hercogs Svētku samta kūku?

Vai vēlaties pagatavot ko īpašu svētkos? Lai top gardā Hercogs Svētku samta kūka! Noskatieties video un uzziniet, kā to pagatavot! Samtainus svētkus!

Posted by Hercogs on ceturtdiena, 2017. gada 14. decembris

Share

Herkuless Loterija visos Rimi un Supernetto veikalos

Pērc Herkuless un dodies neaizmirstamā piedzīvojumā!

Iegādājies jebkurus divus Herkuless pārslu iepakojumus kādā no RIMI vai Supernetto veikaliem un laimē vērtīgas balvas!

Balvu fonds:
* 4x elpu aizraujoši ceļojumi 1000EUR vērtībā
* 12x lieliski Herkuless produktu grozi

Loterijas periods 23.10.-18.11.2018.
Vairāk informācijas www.herkuless.lv.

Lasīt vairāk

Vislatvijas Putras programma

Jau vairākus gadus Latvijā par godu Starptautiskajai Putras dienai AS „Rīgas Dzirnavnieks” un “Herkuless” kopā ar sadarbības partneriem – Veselības ministriju, Valsts izglītības un satura centru (VISC) un Slimības profilakses un kontroles centru (SPKC) – īsteno projektu „Putras programma” ar izglītojošām un interaktīvām aktivitātēm skolās un sabiedrībā kopumā, lai izglītototu skolēnus un sabiedrību kopumā par graudaugu veselīgumu un putras ēšanas tradīcijām.

Lasīt vairāk

„Rīgas Dzirnavnieks” rīko meistarklasi ar Māmiņdienas kūku cepšanu

Sabiedrībā zināmi cilvēki kopā ar Rīgas Dzirnavnieks maziniekmeistaru Edgaru Grāvīti un kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā “Hercogs”  meistarklasē cepa gardumus mammām.

Lasīt vairāk