Jaunumi

Hercogs svētku samta kūka

 

Šī kūka ir īpašs sveiciens no Hercogs, sagaidot Latvijas valsts simtgadi. Siltums un kopā būšana ir tas, kas padara dzīvi skaistāku. Brīži kopā ar  vistuvākajiem ir neaizmirstami, jo īpaši, ja pavadīti baudot gardu maltīti. Hercogs svētku samta kūka parūpēsies, lai svētki Jūsu mājās kļūtu vēl sirsnīgāki, radot patīkamu noskaņu gan kūkas gatavotājiem, gan tās baudītājiem!

Hercogs svētku samta kūka – īpašs miltu maisījums ar gardu sarkanā samta biskvītu. Bagātīgi sarkanā kūkas pamatne un maigais sviesta krēms kopā veido pasakainu garšas salikumu, kuru nobaudot rokas tā vien stiepsies pēc nākamā kūkas gabaliņa

  • Hercogs svētku samta kūka Latvijas valsts karoga krāsās;
  • Ātri un viegli pagatavojama pamatne;
  • Garda krēma recepte.

Kā pagatavot Hercogs Svētku samta kūku?

Vai vēlaties pagatavot ko īpašu svētkos? Lai top gardā Hercogs Svētku samta kūka! Noskatieties video un uzziniet, kā to pagatavot! Samtainus svētkus!

Posted by Hercogs on ceturtdiena, 2017. gada 14. decembris

Share

„Rīgas Dzirnavnieks” rīko meistarklasi ar Māmiņdienas kūku cepšanu

Sabiedrībā zināmi cilvēki kopā ar Rīgas Dzirnavnieks maziniekmeistaru Edgaru Grāvīti un kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā “Hercogs”  meistarklasē cepa gardumus mammām.

Lasīt vairāk

“Rīgas Dzirnavnieks” un Latvijas Lauksaimniecības universitāte paraksta memorandu par sadarbību

AS "Rīgas Dzirnavnieks" noslēgtā memoranda ietvaros jau sper pirmo soli un no šī gada nolēmis izveidot divas stipendijas universitātes Pārtikas tehnoloģijas fakultātes un Lauksaimniecības fakultātes studentiem par to akadēmiskajiem sasniegumiem.

Lasīt vairāk

„Rīgas Dzirnavnieks” par godu Latvijas simtgadei radījis auzu dižšķirni

„Rīgas Dzirnavnieks” par godu Latvijas simtgadei radījis auzu dižšķirni "Herkuless Baltic".

Lasīt vairāk