Jaunumi

Jau vairākus gadus Latvijā par godu Starptautiskajai Putras dienai AS „Rīgas Dzirnavnieks” un “Herkuless” kopā ar sadarbības partneriem – Veselības ministriju, Valsts izglītības un satura centru (VISC) un Slimības profilakses un kontroles centru (SPKC) – īsteno projektu „Putras programma” ar izglītojošām un interaktīvām aktivitātēm skolās un sabiedrībā kopumā, lai izglītototu skolēnus un sabiedrību kopumā par graudaugu veselīgumu un putras ēšanas tradīcijām.

Simtgades putras meklējumos


Šogad projektu plānots turpināt, liekot uzsvaru uz Latvijas simtgadi un jaunu putru ēšanas un pagatavošanas tradīciju dibināšanu. Projektā aicināti piedalīties 1.-4.klases un 5.-8.klases skolēni.Skolās norisināsies konkurss “Latvijas simtgades Putra”. Šis ir simtgadei veltīts projekts, kurā aicinām saskaitīt un iemūžināt katras skoliņas, pašvaldības, reģiona un valsts mūsdienu Putras ēšanas tradīcijas. Meklējam starp skolām labāko simtgades putru – ideālā recepte ar video vai fotoattēliem, zīmējumiem. Klases aicinām iesūtīt savu versiju putrai – aprakstu ar vizualizāciju/-ām. Lūgums skolotājiem ievietot recepti un bildes soc tīklos (vai arī kāds no skolēniem) ar noteiktiem atslēgas vārdiem #SimtgadesPutra #Herkuless.
Vēl arī no 1.oktobra šeit būs pieejami materiāli Putras stundai.
Neaizmirstiet 10. oktobrī nosvinēt Starptautisko Putras dienu!

Reģistrācija

Reģistrējiet klasi no 25. septembra plkst.13.00. Pirmās 100 skolas abās vecuma grupās līdz 4.klasei un no 5. – 8. klasei saņems garšīgas dāvanas un diplomus skolas Putras dienas uzvarētājiem.

Prezentācija Putras stundai

Jautājumi?

Lūdzu, sazinieties ar projekta koordinatoru Endiju Buķi, mob. 29816619, endijs.bukis@theproof.lv, putra@putrasprogramma.lv

Share