Misija, vīzija un vērtības — Rīgas Dzirnavnieks .

Misija, vīzija un vērtības

Misija, vīzija un vērtībasMūsu misija- radīt pilnvērtīgāku un laimīgāku dzīvi.

Mēs to darām izmantojot mūsu ekspertu zināšanas un komandas talantus, kas mums dod iespēju pilnveidot un attīstīt uzņēmuma darbību mūsu ražotos produktus un savstarpējās attiecības ilgstpējīgā veidā. Mēs esam daļa no graudu pārstrādes uzņēmumu grupas, kuras Baltijas valstīs esošo uzņēmumu ražotos produktus ik dienu izvēlas miljoniem cilvēku, tāpēc mēs nepārtraukti strādājam, lai saglabātu kvalitātes standartus un reaģētu uz mainīgo tirgus pieprasījumu.

Mūsu vīzija- kļūt par visvēlamāku kvalitatīvas pārtikas partneri Baltijas valstīs.

Dzirnavām sen vairs nav vajadzīgs vējš, lai dzirnakmeņi grieztos, bet tas, kam mēs ticam un kāpēc mēs strādājam, ir saglabājies. Senām tradīcijām un zināšanām bagāts, “Rīgas Dzirnavnieks” pašlaik ir daļa no ”Baltic Mill” grupas, kuras gandrīz 200 gadus ilgā vēsture sākās ar vienām dzirnavām Panevēžā. Šajā laikā visi grupā esošie uzņēmumi Baltijas valstīs ir auguši un attīstījušies, ir radušās jaunas tehnoloģijas un iespējas.  Meklējot to, kas mūs vienotu un palīdzētu dažādās pieredzes pārvērst par uzņēmuma attīstības dzinējspēku, mēs esam izveidojuši starptautisku komandu, kas vadās pēc kopīgiem noteikumiem.

Mūsu vērtības ir ceļa rādītāji ikdienas darbos.

Tie palīdz ikdienas darbos īstenot uzņēmuma misiju un vīziju. Tā ir mūsu vienošanās, kā mēs sasniegsim izvirzītos mērķus un kāds būs mūs vienojošais princips. Mēs esam dedzīgikomandā strādājošiprofesionāliatbildīgi, cieņpilni un tiecamies uz augstāko kvalitāti – lai mūsu klienti būtu paēduši un laimīgi, bet „Baltic Mill” uzņēmumu grupa kļūtu par vēlamāko kvalitatīvas pārtikas partneri Baltijas valstīs.