Par mums

"Herkuless" graudaugu lielais māmiņu recepšu konkurss! Piedalies!

Kā piedalīties lielajā “Herkuless” recepšu konkursā?


Konkurss norisinās portālos maminuklubs.lv (latviešu māmiņām) un maminklub.lv (krievu māmiņām) un www.sieviesuklubs.lv no 09.01.2012 – 01.02.2012

Konkursa laikā tiek noteiktas 9  veiksmīgākās receptes, katrā “Herkuless” graudaugu pārslu kategorijā pa vienai. 

-   Konkursā nominēs 9 lielās balvas:  receptes, kura katrā Herkuless graudaugu pārslu grupā tiks atzīta par interesantāko- publikācija uz  “Herkuless” graudaugu pārslu  iepakojuma, Herkuless produktu grozu, un uzvarētājas pašas  izvēlētu  abonementu sievišķīgam žurnālam. Katru nedēļu noteiksim  veicināšanas balvas– 3 Herkuless  produktu grozus un finālā  Pārsteiguma balvu – romantiskas vakariņas restorānā 2 personām, kas tiks izlozēta visu dalībnieču vidū.

Konkursa noteikumi:

-   Māmiņu kluba/Sieviešu kluba portālos tiek izsludināts tematisks recepšu konkurss, sadarbībā ar “Herkuless” 9 graudaugu pārslu produktiem , lai mudinātu  jūs , māmiņas, dalīties savos padomos un radošajās receptēs, kā pagatavot ģimenei  garšīgus un veselīgus  graudaugu ēdienus.

 

- Uzmanību! Recepšu konkursā iesūtītajām receptes sastāvā jābūt iekļautām “Herkuless” graudaugu pārslām, izmantojot katrā receptē vienu no 9 “Herkuless” produktiem. Katrs dalībnieks var iesūtīt tik recepšu, cik vēlas, kaut vai veselas 9 receptes, no katra “Herkuless” produkta pa vienai!

 

-   Māmiņas iesūta receptes, pievienojot kā blogus+fotoblogus (pievieno fotoblogu rubrikā "Herkuless recepšu konkurss") Māmiņu kluba/Sieviešu kluba portālos šajā sadaļā>>

 

-   Konkursa beigās, sākot no 02.02.2012 speciāla žūrija noteiks uzvarētājus, kuru receptes tiks publicētas uz “Herkuless” graudaugu pārslu iepakojumiem, kā arī veicināšanas balvas.