Par mums

”Lantmännen” pārdod ”Rīgas Dzirnavnieks” akcijas ”Malsena”

„Lantmännen Cerealia” ir pieņēmusi lēmumu koncentrēties uz Skandināvijas tirgiem un attiecīgi pārdot tai piederošās AS „Rīgas Dzirnavnieks” akcijas. Uzņēmums tiek pārdots lietuviešu uzņēmumam „Malsena”.

"Mēs mēģināsim uzņēmuma pārņemšanas procesu veikt tā, lai Jūs kā „Rīgas Dzirnavnieks” klientu šis darījums ietekmētu pēc iespējas mazāk. Šis darījums stiprinās mūsu pozīcijas Baltijas tirgū un ļaus piedāvāt plašāku produktu klāstu. Mēs ceram kļūt par veiksmīgu eksportētāju starptautiskajos tirgos," norāda Gintautas Migonis, JSC „Malsena Plius” vadītājs.

Mēs esam gandarīti, ka esam atraduši labu pircēju AS „Rīgas Dzirnavnieks” un ka šis ir labs darījums visām iesaistītajām pusēm. Uzņēmums pāries „Malsena” īpašumā, lai turpinātu attīstīties un uzlaboties. Mēs augstu novērtējam, ka mūsu kompetentā uzņēmuma vadība un personāls paliks un turpinās strādāt uzņēmumā „Malsena”, norāda „Cerealia” vadītājs Carsten L. Thomsen.
 

Pārdošanas darījums tika noslēgts 2013. gada 20. martā. 

Jautājumu gadījumā, lūdzu, sazinieties ar:
Carsten L. Thomsen,  „Lantmännen Cerealia” vadītāju
Mobilais tālrunis: +4520206011
carsten.l.thomsen@lantmannen.com

Gintautas Migonis, JSC „Malsena Plius” vadītāju
Tel.: +370 687 40256
g.migonis@malsena.lt


Par „Malsena”
„Malsena” ir viens no lielākajiem un modernākajiem graudu pārstrādes koncerniem Lietuvā. Pārzinot moderno graudu pārstrādes tehnoloģiju, uzņēmums ražo plašu produktu klāstu: dažādu veidu kviešu un rudzu miltus, miltu maisījumus, kviešu dīgstus un klijas. Modernās tehnoloģijas ļauj koncernam pielāgoties tirgus prasībām un piedāvāt patērētājiem augstākās kvalitātes produktus.  Galvenais dzinulis  "Malsena" produktu klāsta regulārai paplašināšanai ir patērētāju prasības. Vairāk informācijas: www.malsena.lt
„Lantmännen Cerealia”, kam pieder tādi zīmoli kā  AXA, Kungsörnen, GoGreen, Start, Regal, Amo, Kornkammeret un Gooh, ieņem vadošo pozīciju Ziemeļeiropas tirgos. „Lantmännen Cerealia” ir daļa no  „Lantmännen”, kas ir viens no Skandināvijas lielākajiem koncerniem  lauksaimniecības, aprīkojuma, enerģijas un pārtikas produktu nozarēs. Mūsu īpašnieki ir 35 000  Zviedrijas zemnieki un pie mums strādā vairāk kā 10 000 darbinieku. Mūsu produkcija tiek izplatīta 22 valstīs, veidojot 38 miljardu zviedru kronu apgrozījumu. Uzņēmuma priekšrocība ir mūsu īpašnieku paaudzēs uzkrātās zināšanas un vērtības. Tas kopā ar faktu, ka „Lantmännen” ražošanas process sniedzas no laukiem līdz pircēju galdam, dod mums kontroli un atbildību pār visiem ražošanas posmiem. Vairāk informācijas: www.lantmannen.com vai www.lantmannen.se