Jaunumi

Vēstneši kopā ar AS “Rīgas Dzirnavnieks” kūku eksperti Nataļju Lagzdiņu par godu Māmiņdienai speciālā “Hercogs” meistarklasē ieskandināja Māmiņdienu. Kūku meistarklase kļuvusi par ikgadēju tradīciju un kalpo kā ideju vācele, kā pārsteigt savu mammu īpašajā dienā.

 Meistarklasi vadīja “Rīgas Dzirnavnieks” kūku meistare Nataļja Lagzdiņa, kura bija sagatavojusi kūku receptes, kā arī dažādas kūku pildīšanas un garnēšanas tehnikas. Šoreiz meistarklasē tika izmēģināta “Hercogs” jaunā burkānu kūka ar burkānu un kanēļa garšu un glazūru.

Kūku meistarklases īpašie vēstneši bija Roberto, Kašers, Aija Vītoliņa (Amber), Valters Krauze, bobslejisti Olimpiskais čempions Daumants Dreiškens un Eiropas čempions Mārcis Rullis, kā arī AS “Rīgas Dzirnavnieks” direktore Anita Skudra, kuri jautrā atmosfērā ar izceptajām kūkām iepriecināja mammas.

Anita Skudra, AS “Rīgas Dzirnavnieks” direktore: “Māmiņdienas meistarklase ir kļuvusi par jauku tradīciju, kas iedrošina padarīt mammām veltīto dienu īpašu un atklāt jaunus kūku pagatavošanas knifus. Šoreiz meistarklasē iepazīstinājām ar jauno “Hercogs” burkānu kūku, kas paplašina mūsu miltu maisījumu kūkām sortimentu un garšas ziņā ir jaunais šedervs visiem, kas pārsteigs ar savu vienkāršību un izsmalcināto garšu.”

Meistarklasē tika cepta “Hercogs” burkānu kūka ar dažādiem garnējumiem, kā arī tējas kūciņas ar garnējumiem dažādās formās.Nataļja Lagzdiņa, “Rīgas Dzirnavnieks” kūku meistare: “Mēs mīlam ēst kūkas arī ar “acīm”. Tāpēc šoreiz īpašu uzmanību pievērsām dekorēšanai un kūku pildījumiem, ko var ērti pagatavot ģimenes lokā. Ļoti ceru, ka šī meistarklase pamudinās daudzus mazos un lielos šo svētdien iepriecināt savas māmiņas viņu dienā!”

Share